33.Novogodišnja regata - JK Zvir Hvar (28.-30.12.)  - Rezultati 
29 stu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Jacipo Fanti , CNAV Cervia (ITA)
2.Maximilian Kustner,CV Bellano (ITA) 
3.Monika Mikkola, ESF , ( FIN ) 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Monika Mikkola, ESF , ( FIN ) 
2.Lota Copić , JK SPlit Split 
3.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić
*
Lovranska regata 2009 - JK Istra Lovran (28.-29.11.)  - Rezultati 
29 stu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marko Radman, JK Izola
2.Maks Vrščaj, WSC Černomej 
3.Filip Stevanović - JK Horizont Poreč 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Monika Brčić, JK Horizont Poreč
2.Rene Starić, JK Horizont Poreč 
3.Ana Kliman, JK Horizont Poreč 
*
Regata Sv.Krševana - JK Uskok Zadar ( 21.-22.11.)  - Rezultati 
22 stu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar 
3.Marin Desabota , JK Val Šibenik
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar 
2.Anja Hemerlitz, JK Opatija
3.Lin Pletikos, JK Burja Izola 
*
11. Kup Lošinja - JK Jugo M.Lošinja( 06.-08.11.)  - Rezultati 
10 stu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Frane Grego, JK Galeb Kostrena
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Anja Hemerlitz, JK Opatija 
2.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
3.Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj 
*
Funtana 2009 - JK Alternativa ( 17.-18.10.)  - Rezultati 
19 lis 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Filip Stevanović - JK Horizont Poreč 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2.Monika Brčić, JK Horizont Poreč
3.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
*
Cres Cup 2009 - JK Reful Cres ( 10.-11.10.)  - Rezultati 
11 lis 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Frane Grego, JK Galeb Kostrena
2.Mateo Pavinčić - JK Opatija
3.Anja Hemerlitz, JK Opatija 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Anja Hemerlitz, JK Opatija 
2.Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj  
3.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
*
Dubrovačka regata 2009 - JK Orsan ( 02.-04.10.)  - Rezultati 
05 lis 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Joško Galović, JK Istra Lovran
3.Frane Grego, JK Galeb Kostrena
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić , JK SPlit Split 
2.Anja Hemerlitz, JK Opatija  
3.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić
*
Mrduja Optimist Kup 2009 - JK Labud ( 25.-27.09.)  - Rezultati 
27 ruj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
2.Lota Copić , JK SPlit Split
3.Mateo Pavinčić - JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić , JK SPlit Split 
2.Rene Starić, JK Horizont Poreč 
3.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić
*
21.Kepertov memorijal - YC Zagreb ( 19.-20.09.)  - Rezultati 
20 ruj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Ivan Didović, YC Zagreb
2.Iva Žauhar, JK Jugo M.Lošinj
3.Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Iva Žauhar, JK Jugo M.Lošinj 
2.Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj
3.Mara Žužić, JK Plav Krk
*
2.Memorijal Aldo Prodan - JK Maestral Rovinj ( 19.-20.09.)  - Rezultati 
20 ruj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2.Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
3.Marin Desabota , JK Val Šibenik
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2.Monika Brčić, JK Horizont Poreč
3.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
*
PH Optimist do 12,JK Marina Kaštela (11.09.-13.09.) - Rezultati 
13 ruj 2009  Link : PH Optimist do 12
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Mandić, JK Labud Split
2.Marin Radačić, JK Trogir
3.Marin Rogošić, JK Mornar Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar 
3.Monika Brčić, JK Horizont Poreč
*
Porečki Delfin 2009 - JK Horizont, Poreč ( 05.-06.09.)   - Rezultati 
06 ruj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Maks Vrščaj, WSC Črnomej ( SLO)
2.Toni Vrščaj, WSC Črnomej
3.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2.Anja Hemerlitz, JK Opatija 
3.Jana Germani, JK Čupa ( ITA)
*
Kup Kaštela 2009-JK Sv.Ivan , Kaštel L. (05.09.-06.09.) - Rezultati 
06 ruj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Marin Desabota , JK Val Šibenik
3.Mario Novak, JK Split Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Dea Belamarić, JK Split Split
2.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
3.Anđela De Micheli V., JK Split
*
Tramontana kup 2009-JK Tramontana, Pag (29.08.-30.08.) - Rezultati 
30 kol 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Marin Desabota , JK Val Šibenik
3.Joško Galović, JK Istra Lovran
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Antonela Pereša, JK Uljanik P. Pula
2.Lora Legac, JK Plav Krk 
3.Mara Žužić , JK Plav Krk
*
Betinska regata - JK Žal, Betina ( 08.08.-09.08.)   - Rezultati 
10 kol 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Radačić, JK Trogir  
2.Lota Copić, JK Split
3.Marin Desabota , JK Val Šibenik
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split
2.Matija Biloglav, Jk Uskok Zadar 
3.Iris Belamarić , JK Split
*
Regata Sv.Roko - JK Sv.FiJ, Sv.Filip Jakov( 01.-02.08.)   - Rezultati 
02 kol 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Marin Desabota , JK Val Šibenik
3.Ante Burić, JK Špinut Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Matija Biloglav, Jk Uskok Zadar
2.Rea Jušić, JK Žal BEtina 
3.Zara Gumzej, JK Uskok Zadar
*
Otv.prv. Grada Poreča - JK Horizont, Poreč ( 25.-26.07.)   - Rezultati 
26 srp 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč 
2.Frane Grego, JK Val Crikvenica
3.Filip Bričević, JK Galeb Kostrena
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2.Monika Brčić, JK Horizont Poreč 
3.Lin Pletikos, JK Burja Izola
*
Kriterijska regata - Špinut, Split ( 04.07.-05.07.)   - Rezultati 
05 srp 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
2.Mario Novak, JK Split Split
3.Duje Fržop , JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
2.Sandra Lulić, JK Mornar Split  
3.Ema Slapničar, JK Split Split
*
Krčka regata, Krk ( 04.07.-05.07.)   - Rezultati 
05 srp 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Karlo Car, JK Val Crikvenica 
2.Filip Baričević, JK Galeb Kostrena
3.Ivan Vlahinić, JK Vihor Baška
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Mara Žužić, JK Plav Krk 
3.Iva Vlahinić, JK Vihor Baška
*
Regata MFD 2009 , Šibenik ( 29.06.-30.06.)   - Rezultati 
30 lipi 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Mandić , JK Labud Split 
2.Marin Desabota , JK Val Šibenik
3.Lovre Mafrat, JK Uskok Zadar
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2.Pjerina Baturina, JK Trogir 
3.Lora Burzić, JK Val Šibenik
*
Rabačka regata , Rabac ( 13.06.-14.06.)   - Rezultati 
14 lip 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mateo Pavinčić - JK Opatija 
2.Paolo Grgorinić - JK Vega Pula
3.Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Monika Brčić - JK Horizont Poreč
2.Lin Pletikos - JK Burja Izola 
3.Rene Starić - JK Horizont Poreč
*
Regata Sv.Vida , Rijeka ( 30.05.-31.05.)   - Rezultati 
31 svi 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
2.Mateo Pavinčić - JK Opatija 
3.Frane Grego - JK Val Crikvenica
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Anja Hemelitz - JK Opatija
2.Rene Starić - JK Horizont Poreč  
3.Monika Brčić - JK Horizont Poreč
*
Mem. Antolić-Česić , Pula ( 22.05.-24.05.)   - Rezultati 
24 svi 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2.Marko Radman - JK Izola
3.Duje Fržop - JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić - JK Split Split
2.Rene Starić - JK Horizont Poreč  
3.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
*
Regata Sv. Dujam - Split ( 08.05.-10.05.)   - Rezultati 
10 svi 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2.Lota Copić - JK Split Split
3.Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić - JK Split Split
2.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
3.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
*
Regata Split 1700 - Split ( 01.05.-03.05.)   - Rezultati 
03 svi 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
2.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana
3.Jure Fržop - JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
2.Anja Hemelitz - JK Opatija 
3.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
*
Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2009 - Šibenik ( 13.-17.04.)  - Rezultati 
17 tra 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2.Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
3.Duje Fržop - JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić - JK Split Split
2.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
3.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana
*
Kup Vitrenjaka 2009 - Zadar ( 03.-05.04.)   - Rezultati 
05 tra 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2.Duje Fržop - JK Žal Betina
3.Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
2.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana
3.Anja Hemelitz - JK Opatija 
*
Mem. B.Tudor 2009 - KRK ( 27.-29.03.)   - Rezultati 
29 ožu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2.Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
3.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
2.Lota Copić - JK Split Split
3.Helena Purić - JK Plav Krk
*
15. Zagrebačka proljetna regata - Zagreb ( 21.-22.03.)   - Rezultati 
22 ožu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Jure Medved - Ranca Ptuj (SLO) 
2.Vid Lah - Ranca Ptuj (SLO)
3.Ivan Novak - JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Marija Mikić -JK Jugo M.Lošinj
2.Nika Fazlić - JK Jugo M.Lošinj 
3.Karla Šavar - JK Sv.Nikola Zagreb
*
Crikvenička regata 2009 - Crikvenica ( 06.-08.03.)   - Rezultati 
08 ožu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2.Duje Fržop - JK Žal Betina
3.Lota Copić - JK Split Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić - JK Split Split
2.Anja Hemelitz - JK Opatija 
3.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana
*
Otvoreno prv. Splita - Split ( 28.02.-01-03.)   - Rezultati 
01 ožu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
2.Jure Fržop - JK Žal Betina
3.Luka Matić - JK Sv.Ivan K.Lukšić
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
2.Lota Copić - JK Split Split
3.Ana Zelić - JK Sv.Ivan K.Lukšć
*
Memorijal Z.Pečenković - Pula  ( 28.02.-01-03.)- Rezultati 
01 ožu 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovant Pech - (HUN)
2.Rene Starić - JK Horizont Poreč
3.Dorottya Eloehazi - (HUN)
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić - JK Horizont Poreč 
2.Dorottya Eloehazi - (HUN)
3.Monika Brčić - JK Horizont Poreč 
*
Karneval kup 2009 - Opatija  (20.-22.02.) - Rezultati 
22 velj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
2.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar
3.Jure Fržop - JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić - JK Split Split
2.Anja Hemelitz - JK Opatija 
3.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
*
Kup Kairos 2009  - Trogir  ( 14.-15.02.)  -   Rezultati
14 velj 2009
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Jure Fržop - JK Žal Betina
2.Lovro Strihić - JK Uskok Zadar
3.Lota Copić - JK Split Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić - JK Split Split
2.Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
3.Antonela Kačan - JK Uskok Zadar