Sv.Nikola 2010 JK Vega Pula ( 03.-05.12.) - Rezultati 
20.stu 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2.Asil Orgen ( Turska)
3.Maximilian Kuestner ( Ita )
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Fransecca Bergamo ( Ita )
2.Giulia Sarti ( Ita )
3.Lota Copić , JK Split Split
*
 Kup Sv.Krševana, JK Uskok ( 20.-21.11.) - Rezultati 
20.stu 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop, JK Žal Betina
2.Lovre Marfat, JK Uskok Zadar
3.Šime Sorić, JK Uskok Zadar
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić , JK Split Split
2.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3.Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
*
12. Kup Lošinja, JK Jugo Mali Lošinj ( 05.-07.11.) - Rezultati 
08.stu 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Luka Matić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
2.Mateo Pavinčić , JK Opatija
3.Duje Fržop, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić , JK Split Split
2.Angela d.Vitturi , JK Split
3.Ana Zelić , JK Sv.Ivan Kaštel L.
*
5. Kup Primoštena, JK Primošten ( 23.-24.10.) - Rezultati 
24.lis 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Radačić, JK Trogir
2.Marin Desabota, JK Val Šibenik
3.Marin Mandić, JK Labud Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
2.Pjerina Buterina, JK Trogir
3.Mia Kazoti, JK Trogir
*
Dubrovačka regata, JK Orsan Dubrovnik ( 08.-10.10.) - Rezultati 
10.lis 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2.Ante Burić, JK Split Split
3.Marin Desabota, JK Val Šibenik
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić , JK Split Split
2.Lin Pletikos , JK Burje Izola ( SLO )
3.Ana Zelić , JK Sv.Ivan Kaštel L.
*
22. Kepertov memorijal ( 25.-26.09.) - Rezultati 
26.ruj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marko Žužić, JK Plav Krk
2.Ivan Didović, YC Zagreb
3.Karla Šavar, YC Zagreb
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Karla Šavar, YC Zagreb
2.Ana Jelčić , YC Zagreb
3.Iva Božičević, YC Zagreb
*
Rabačka regata, JK Kvarner Rabac ( 25.-26.09.) - Rezultati 
26.ruj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Toni Vrščaj, WSC Črnomej (SLO)
2.Karlo Car, JD Val Crikvenica
3.Deni Marinović, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Nora Glušić, JK Vega Pula
3.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
*
III Mem. Aldo Prodan, JK Maestral Rovinj (18-19.09.) - Rezultati 
19.ruj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Peter Pelin, JK MIPC Ljubljana(SLO)
2.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3.Marin Desabota, JK Val Šibenik
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč
2.Lin Pletikos , JK Burje Izola ( SLO )
3.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
*
Prvenstvo Hrvatske - optimist do 12 / JD Val Crikvenica  - Rezultati 
12.ruj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Dominik Perković, JK Labud Split
2.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3.Stipe Gašpić, JK Split Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Katarina Brkić , JK Uskok Zadar
2.Eva Žužić, JK Plav Krk
3.Mia Kazoti, JK Trogir
*
Tramontana Kup 2010 ( 28.-29.08.) - Rezultati 
29.kol 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Duje Fržop, JK Žal Betina
3.Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nađa Tomašević, JK Split Spit
2.Mara Žužić, JK Plav Krk
3.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
*

IODA EUROPEAN TR CHAMPIONSHIP
CRO Opti Team
Luka Matić
Mateo Pavinčić
Mikele Rusnjak
Anja Hamerlitz
Rene Starić
==============
Trener : Damir Nakrst

Hrvatska je Prvak Evrope u Team Race-u !!!
Rezultati

*
35. Betinska regata ( 21.-22.08.) - Rezultati 
22.kol 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lota Copić , JK Split Split
2.Ante Burić , JK Split Split
3.Luka Matić , JK Sv.Ivan , Kaštel L.
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić , JK Split Split
2.Ana Zelić , JK Sv.Ivan Kaštel L.
3.Nađa Tomašević, JK Split Spit
*
Dani Grada Crikvenice 2010, JD Val Crikvenica ( 14.-15.08.) - Rezultati 
15..kol 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Filip Car, JD Val Crikvenica
2.Marko Žužić, JK Plav Krk
3.Karlo Car, JD Val Crikvenica
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Leonora Fugušić, JD Val Crikvenica
2.Mare Milić, JK Horizont Poreč
3.Marina Mrvos, JK Horizont Poreč
*
Sv. Roko 2010, JK Sv Filip i Jakov ( 31.07.-01.08.) - Rezultati 
01.kol 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Duje Fržop, JK Žal Betina
3.Mario Novak, JK Split Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, Jk Split Split
2.Nađa Tomašević, JK Split Split
3.Anđela De Micheči V., JK Split Split
*
Prvenstvo Grada Poreča 2010 ( 24.-25.07.) - Rezultati 
25.Srp 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Mateo Pavinčić, JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč
2.Jana Germini JK Cupa Trieste ( ITA)
3.Lucija Laković , JK Horizont Poreč


EVROPSKO PRVENSTVO

02.-10.08.2010.
Kamien Pomorski , Poljska

Rezultati
*

Krčka regata  - JK Plav ( 03.-04.07.) - Rezultati 
04.Srp 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Karlo Car, JK Val Crikvenica
2.Nika Fazlić , JK Jugo M.Lošinj
3.Frane Grego, Jk Galeb Kostrena
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić , JK Jugo M.Lošinj
2.Mara Žužić, JK Plav Krk
3.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
*
Regata MFD ,JK Val Šibenik (26.-27.06) - Rezultati 
27.lip 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Mario Novak, JK Split Split
3.Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Anđela Demicheli V. - JK Split
3.Nađa Tomašević , JK Split
*
Špinutska regata (19.-20.06) - Rezultati 
20.lip 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Mario Novak, JK Split Split
3.Anđela Demicheli V. - JK Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Anđela Demicheli V. - JK Split
3.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
*
18. Velika nagrada grada Zagreba (05.-06.06.) YC Zagreb - Rezultati 
06.lip.2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mateo Pavinčić, JK Opatija
2.Anja Hamerlitz, JK Opatija
3.Paulao Mavričić, JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Anja Hamerlitz, JK Opatija
2.Mara Žužić, JK Plav Krk
3.Nika Fazlić, Jk Jugo M.Lošinj
*
Biograd Kup 2010., YC Biograd (05.-06.06.) - Rezultati 
06.lip.2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Šime Sorić, JK Uskok, Zadar
2.Lovre Merfat, JK Uskok Zadar
3.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2.Katarina Brkić, JK Uskok Zadar
3.Mia Kazoti, JK Trogir
 
Omišaljska reagata, JK Pesja Omišalj (05.-06.06.) - Rezultati 
06.lip 2010
*
======================================
Mem. Antolić-Česić - JK Uljanik P. (21.05.-23.05.)  - Rezultati 
22.SVI 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Petar Janežić , MPC , ( SLO )
2.Marin Mandić, JK Labud Split
3.Liam Orel, JK Jadro Koper ( SLO)
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Anja Hamerlitz, JK Opatija
3.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
*
Regata Sv.Dujma 2010 - JK Mornar (07.05.-09.05.)  - Rezultati 
10.svi 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop, JK Žal Betina
2.Lota Copić, JK Split Split
3.Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
3.Anja Hamerlitz, JK Opatija
*
Regata Split 1700 - JK Split ( 30.04.-02.05.)  - Rezultati 
2.svi 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Frane Grego, JK Galeb Kostrena 
3.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Anja Hamerlitz, JK Opatija
3.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
*
 
16. zagrebačka proljetna  (17.04.-18.04.)   - Rezultati 
17.tra 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Nika Fazlić, JK Jugo, M.Lošinj
2.Ivan Didović, YC Zagreb 
3.Marko Žužić, JK Plav Krk
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo, M.Lošinj
2.Sara Saganić. JK Jugo, M.Lošinj
3.Karla Šavar, YC Zagreb
*
 

Prvenstvo Hrvatske - ekipno ( 10.-11.4.2010.)
1. JK Split Split
2. JK Horizont Poreč
3. JK Galeb Kostrena

 
Otvoreno prvenstvo Hrvatske - JK Split ( 05.04.-09.04.)  - Rezultati 
10.tra 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop, JK Žal Betina
2.Maks Vrščaj, WSC Črnomej (SLO) 
3.Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
3.Anja Hamerlitz, JK Opatija
*
 
7. Memorijal B.Tudo - JK Plav Krk ( 26.03.-28.03.)   - Rezultati 
21.ožu 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Maks Vrščaj, WSC Črnomej (SLO)
2.Marko Radman, JK Izola ( SLO ) 
3.Jonatan Vadnai, BYC (HUN)
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lara Poljsak, JK Pirat Portorož (SLO)
2.Lin Pletikos , JK Burja Izola (SLO)
3.Rene Starić, JK Horizont Poreč
*
 
Solaris Kup 2010 - JK Val Šibenik( 19.03.-21.03.)   - Rezultati 
21.ožu 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Mario Novak, JK Split Split 
3.Duje Fržop, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split Split
2.Anja Hamerlitz, JK Opatija
3.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
*
 
Otv.prv. Splita 2010 - JK Split( 06.03.-07.03.)   - Rezultati 
07.ožu 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Luka Matić, JK Sv.Ivan , K.Lukšić 
3.Ana Zelić, JK Sv.Ivan, K.Lukšić
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan, K.Lukšić
2.Sandra Lulić, JK Mornar Split
3.Snježana Lulić, JK Mornar Split
*
 
Mem.Z.Pečenković - JK Vega ( 27.02.-28.02.)   - Rezultati 
28 velj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Antonio Perković, JK Vega Pula
2.Maks Vrscaj, WSC Črnomelj 
3.Matjaž Puh, JK Pirat Portorož
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Rene Starić, JK Horizont Poreč
2.Dorothia Elohazi, BYC Hungary
3.Lin Pletikos, JK Burja Izola
*
 
Karneval Kup 2010 - JK Opatija ( 19.02.-21.02.)   - Rezultati 
21 velj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop , JK Žal Betina
2.Luka Matić, JK Sv.Ivan , K.Lukšić 
3.Lota Copić, JK Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lota Copić, JK Split
2.Anja Hemerlitz, JK Opatija
3.Anđela De Micheli V., JK Split
*
 
Kup Kairos 2010. - JK Trogir ( 13.02.-14.02.)   - Rezultati 
14 velj 2010
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Miro Bilić, JK Split  
2.Marin Radačić, JK Trogir  
3.Mario Novak, JK Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Matija Biloglav, Jk Uskok Zadar
2.Ena Begović . JK Delfin Tivat ( MNe) 
3.Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
*