35. Novogodišnja regata, JK Zvir Hvar (28.-30.12.) - Rezultati 
31 pro 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2.Martin Mikkola, EPS ( FIN )
3.Martin Peternej, JK Jadro Koper(SLO )
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
3.Karla Šavar , YC Zagreb
*
 Sv. Nikola 2011, JK Vega Pula (09.-11.12.) - Rezultati 
12 pro 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Francesca Bergamo, STV ( ITA )
2.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3.Petar Lin Janežić, MIPC ( SLO )
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Francesca Bergamo, STV ( ITA )
2.Maria Turin, JK Pirat ( SLO )
3.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
*
 ACI Optimist Kup , YC Croatia Ičići (03.-04.12.) - Rezultati 
03 pro 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2.Marko Gačić, JK Opatija
3.Andre Venturini, JK Galeb Kostrena
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Karla Šavara, YC Zagreb
2.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
3.Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica
*
 Regata Sv. Krševana , JK Uskok Zadar (19.- 20.11.) - Rezultati 
20 stu 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Duje Fržop, JK Žal Betina
3.Marin Radačić, JK Trogir
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3.Nina Škopac, JK Horizont Poreč
*
 13. Kup Lošinja, JK Jugo Mali Lošinj (04.- 06.11.) - Rezultati 
06 stu 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Zsombor Gyapjas , BYC (HUN)
2.Joško Galović, JK Istra Lovran
3.Duje Fržop, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Francesca Bergamo, S.TDV ( ITA)
2.Maria V. Marchesini, SV Barcola (ITA)
3.Nađa Tomašević, JK Split Split
*
 23. Keprtov memorijal ,YC Zagreb (29.- 30.10.) - Rezultati 
30 lis 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2.Filip Car, JD Val Crikvenica
3.Marko Vuksanović, JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Karla Šavar, YC Zagreb
2.Mara Žužić, JK Plav Krk
3.Eva Žužić, JK Plav Krk
*
 Kup Primoštena 2011, JK Primošten (22.- 23.10.) - Rezultati 
23 lis 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Luka Rožić, JK Trogir
3.Marko Smolić, JK Val Šibenik
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Mia Kazoti, JK Trogir
2.Lana Husić, JK Trogir
3.Sunčica Bakotin, JK Marina Kaštela
*
 Kostrenska regata 2011, JK Galeb Kostrena (22.- 23.10.) - Rezultati 
23 lis 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2.Marko Gačić, JK Opatija
3.Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
2.Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica
3.Eva Žužić, JK Plav Krk
*
 Dubrovačka regata 2011, JK Orsan Dubrovnik (07.- 09.10.) - Rezultati 
09 lis 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Joško Galović, JK Istra Lovran
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
2.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3.Palma Čargo , JK Mornar Split
*
 Mrduja OptimistKup 2011, JK Labud Split (30.9.- 02.10.11.) - Rezultati 
02 lis 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marko Žužić, JK Horizont Poreč
2.Marin Desabota, JK Val Šibenik
3.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
3.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
*
 Rabačka regata 2011, JK Kvarner Rabac (24.-25.09.2011.) - Rezultati 
18 ruj 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marko Gačić, JK Opatija
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Toni Vrščaj, WSC Čnomej ( SLO )
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
3.Nora Glušić, JK Vega Pula
*
 Mem. A.Prodan 2011, JK Maestral Rovinj (17.-18.09.2011.) - Rezultati 
18 ruj 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3.Alberto Perković, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Nora Glušić, JK Vega Pula
3.Sara Mujesić, JK Vega Pula
*
Prvenstvo Hrvatske - optimist do 12 / JK Trogir, Trogir  - Rezultati 
11.ruj 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Lovre Marfat, JK Uskok Zadar
2.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
3.
Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
2.Jana Jelčić , YC Zagreb
3.Hana Dragojević, JK Zenta Split
*
 Porečki delfin 2011, JK Horizont Poreč (03.-04.09.2011.) - Rezultati 
4 ruj 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Peter Janežić, JK Mipc (SLO)
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Jana Germani, JK Jadro Koper (SLO)
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Jana Germani, JK Jadro Koper (SLO)
2.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
3.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
*
 Tramontana Kup 2011, JK Tramontana (27.-28.08.2011.) - Rezultati 
28  kol 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Toni Vrščaj, WSC Čnomej ( SLO )
2.Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
3.Marin Mandić, JK Labud Split
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
2.Karmen Perković, JK Labud Split
3.Lucie Keblova , CYK Praha ( CZE)
*
 Dani grada Crikvenice, JD Val Crikvenica (13.-14.08.2011.) - Rezultati 
15 kol 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2.Filip Car, JD Val Crikvenica
3.Mateo Pavinčić, JK Opatija Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica
2.Tea Manestar, JD Val Crikvenica
3.Iva Vlahinić , SD Vihor Baška
*
 36. Betinska regata , JK Žal Betina ,  (13.-14.08.2011.) - Rezultati 
15 kol 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Marin Radačić, JK Trogir Trogir
3.Duje Fržop, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nađa Tomašević, JK Split Split
2.Karmen Perković, JK Labud Split
3.Ivona Ercegovac, Jk Split Split
*
 Otv.prvenstvo IŽ, IŽ & JK Maestral Rovinj, ( 6.-7.08.2011.) - Rezultati 
8 kol 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mikele Rušnjak, JK Horizont Poreč
2.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nora Glušić, JK Vega Pula
2.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
3.Mare Milić, JK Horizont Poreč
*
 Regata Sv.Roko , JK Sv.F i J ,  ( 6.-7.08.2011.) - Rezultati 
8 kol 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Marin Desabota, JK Val Šibenik
2.Duje Fržop, JK Žal Betina
3.Ante Jušić, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Živna Veronivka, CZE
2.Karmen Perković, JK Labud Split
3.Katarina Brkić, JK Uskok Zadar
*
Prvenstvo Grada Poreča 2011. JK Horizont ( 23.-24.07.) - Rezultati 
25.Srp 2011
 
 Otvoreno Evropsko prvenstvo, Tavira POR (2.-9.7.2011.)  

Rezultati - BOYS 
                -  GIRLS

 PLASMAN - DJEČACI
28. Mateo Pavinčić
41. Marin Desabota
77. Ante Burić
125. Marin Radačić
PLASMAN DJEVOJČICE:
32. Ana Zelić
52. Rene Starić
55. Matija Biloglav
 
*
 Regata MDF 2011, JK Val Šibenik ( 2.-3.07.2011.) - Rezultati 
3 srp 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop, JK Žal Betina
2.Stipe Gašpić, JK Split Split
3.Ante Jušić, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nađa Tomašević, JK Split Split
2.Ivona Ercegovac, Jk Split Split
3.Bruna Ercegovac , Jk Split Split
*
 Krčka regata 2011, JK Plav Krk ( 2.-3.07.2011.) - Rezultati 
3 srp 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2.Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
3.Marko Gačić, JK Opatija Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2.Iva Vlahinić , SD Vihor Baška
3.Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica
*

 Otvoreno prvenstvo Hrvatske, JK Mornar Split ( 21.-24.06.2011.) - Rezultati 

25 lip 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Toni Vrščaj, WSC Čnomej ( SLO )
2.Miro Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
3.Duje Fržop, JK Žal Betina
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel Lukšić
2.Jana Germani, JK Jadro Kopar ( SLO)
3.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
*
 Regata Sv.Vida 2011, JK 3.maj Rijeka ( 28.-29.05.2011.) - Rezultati 
29 svi 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mateo Pavinčić, JK Opatija
2.Joško Galović, JK Istra Lovran
3.Paolo Mauričić, JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Mara Žužić, JK Plav Krk
2.Iva Vlahinić , SD Vihor Baška
3.Eva Žužić, JK Plav Krk
*
 Regata Grada Umaga, JK Histria Umag ( 07.-08.05.2011.) - Rezultati 
09 svi 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Aleks Kolić, JK Uljanik P.
2.Pietro Osvaldini, TPK Sirena - ITA
3.Tin Gmitrović, JK Horizont Poreč
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Mare Milić, JK Horizont Poreč
2.Sara Mujesić, JK Horizont Poreč
3.Ulika  Ivančić , JK Horizont Poreč
*
 Regata Sv.Dujma 2011, JK Mornar Split ( 06.-08.05.2011.) - Rezultati 
08 svi 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mikele Rusnjak, JK Horizont Poreč
2.Ante Burić, JK Split Split
3.Joško Galović, JK Istra Lovran
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
2.Anđela Demichelli V.,JK Split
3.Rene Starić, JK Horizont Poreč
*
 Split 1700, JK Split Split ( 29.04.-01.05.2011.) - Rezultati 
01 svi 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop, JK Žal Betina
2.Marin Radačić, JK Trogir
3.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
2.Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
3.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
*
 19.Velika nagrada Zagreba, YC Zagreb ( 16.-17.04.2011.) - Rezultati 
17. tra 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mateo Pavinčić, JK Opatija
2.Mara Žužić, JK Plav Krk
3.Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Mara Žužić, JK Plav Krk
2.Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
3.Karla Šavar, YC Zagreb
*
 Solaris Kup 2011, JK Val Šibenik ( 01.-03.04.2011.) - Rezultati 
03 tra 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Duje Fržop, JK Žal Betina
2.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3.Marin Radačić, JK Trogir
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan KAštel L.
2.Lin Pletikos , Jk Burje Izola ( SLO )
3.Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
*
 Crikvenička regata, JD Val Crikvenica ( 25.-27.03.2011.) - Rezultati 
27.ožu 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mikele Rusnjak, JK Horizont Poreč
2.Marin Rogošić, JK Mornar Split
3.Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan KAštel L.
2.Rene Starić, JK Horizont Poreč
3.Lucija Laković, JK Horizont Poreč
*
 17. Zagrebačka proljetna, JK Sv.Nikola ( 19.-20.03.2011.) - Rezultati 
20.ožu 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mara Žužić, JK Plav Krk
2.Joško Galović, JK Istra Lovran
3.Paolo Mavričić, JK Opatija
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Mara Žužić, JK Plav Krk
2.Nika Fazlić, JK Jugo , Mali Lošinj
3.Karla Šavar , YC Zagreb
*
 5. Memorijal Z.Pečenković, JK Vega ( 26.-27.02.2011.) - Rezultati 
28.velj 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Peter Janežić, JK MIPC ( SLO)
2.Maria V. Marchesini, SVBG (ITA)
3.Matija Prpić, JK Vega Pula
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Maria V. Marchesini, SVBG (ITA)
2.Ilaria Rochelli , SVBG (ITA)
3.Nika Fazlić, JK Jugo , Mali Lošinj
*
 Karneval Kup 2011, JK Opatija ( 18.-20.02.2011.) - Rezultati 
20.velj 2011
TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1.Mateo Pavinčić, JK Opatija
2.Paolo Mavrinčić, JK Opatija
3.Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1.Ana Zelić, JK Sv.Ivan, Kaštel L.
2.Lin Pletikos, JK Burja Izola
3.Rene Starić, JK Horizont Poreč
*