Rezultati u 2009.

33.Novogodišnja regata - JK Zvir Hvar (28.-30.12.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Jacipo Fanti , CNAV Cervia (ITA)
2. Maximilian Kustner,CV Bellano (ITA) 
3. Monika Mikkola, ESF, ( FIN )
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Monika Mikkola, ESF, ( FIN ) 
2. Lota Copić , JK SPlit Split 
3. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić

Lovranska regata 2009 - JK Istra Lovran (28.-29.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marko Radman, JK Izola
2. Maks Vrščaj, WSC Černomej 
3. Filip Stevanović - JK Horizont Poreč 
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Monika Brčić, JK Horizont Poreč
2. Rene Starić, JK Horizont Poreč 
3. Ana Kliman, JK Horizont Poreč

Regata Sv.Krševana - JK Uskok Zadar (21.-22.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar 
3. Marin Desabota , JK Val Šibenik
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar 
2. Anja Hemerlitz, JK Opatija
3. Lin Pletikos, JK Burja Izola

11. Kup Lošinja - JK Jugo M.Lošinja (06.-08.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Frane Grego, JK Galeb Kostrena
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Anja Hemerlitz, JK Opatija 
2. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
3. Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj 

Funtana 2009 - JK Alternativa (17.-18.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2. Monika Brčić, JK Horizont Poreč
3. Lucija Laković, JK Horizont Poreč

Cres Cup 2009 - JK Reful Cres (10.-11.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Frane Grego, JK Galeb Kostrena
2. Mateo Pavinčić - JK Opatija
3. Anja Hemerlitz, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Anja Hemerlitz, JK Opatija 
2. Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj  
3. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj

Dubrovačka regata 2009 - JK Orsan (02.-04.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Joško Galović, JK Istra Lovran
3. Frane Grego, JK Galeb Kostrena
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić , JK SPlit Split 
2. Anja Hemerlitz, JK Opatija  
3. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić

Mrduja Optimist Kup 2009 - JK Labud (25.-27.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
2. Lota Copić , JK SPlit Split
3. Mateo Pavinčić - JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić , JK SPlit Split 
2. Rene Starić, JK Horizont Poreč 
3. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić

21.Kepertov memorijal - YC Zagreb (19.-20.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Ivan Didović, YC Zagreb
2. Iva Žauhar, JK Jugo M.Lošinj
3. Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Iva Žauhar, JK Jugo M.Lošinj 
2. Sara Saganić, JK Jugo M.Lošinj
3. Mara Žužić, JK Plav Krk

2.Memorijal Aldo Prodan - JK Maestral Rovinj (19.-20.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2. Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
3. Marin Desabota , JK Val Šibenik
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2. Monika Brčić, JK Horizont Poreč
3. Lucija Laković, JK Horizont Poreč

PH Optimist do 12, JK Marina Kaštela (11.09.-13.09.)

Rezultati

Link : PH Optimist do 12

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Mandić, JK Labud Split
2. Marin Radačić, JK Trogir
3. Marin Rogošić, JK Mornar Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar 
3. Monika Brčić, JK Horizont Poreč

Porečki Delfin 2009 - JK Horizont, Poreč (05.-06.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Maks Vrščaj, WSC Črnomej ( SLO)
2. Toni Vrščaj, WSC Črnomej
3. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2. Anja Hemerlitz, JK Opatija 
3. Jana Germani, JK Čupa ( ITA)

Kup Kaštela 2009 - JK Sv.Ivan , Kaštel L. (05.09.-06.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Marin Desabota , JK Val Šibenik
3. Mario Novak, JK Split Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Dea Belamarić, JK Split Split
2. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
3. Anđela De Micheli V., JK Split

Tramontana kup 2009 - JK Tramontana, Pag (29.08.-30.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Marin Desabota , JK Val Šibenik
3. Joško Galović, JK Istra Lovran
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Antonela Pereša, JK Uljanik P. Pula
2. Lora Legac, JK Plav Krk 
3. Mara Žužić, JK Plav Krk

Betinska regata - JK Žal, Betina (08.08.-09.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1 .Marin Radačić, JK Trogir  
2. Lota Copić, JK Split
3. Marin Desabota , JK Val Šibenik
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split
2. Matija Biloglav, Jk Uskok Zadar 
3. Iris Belamarić , JK Split

Regata Sv.Roko - JK Sv.FiJ, Sv.Filip Jakov (01.-02.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Marin Desabota , JK Val Šibenik
3. Ante Burić, JK Špinut Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, Jk Uskok Zadar
2. Rea Jušić, JK Žal BEtina 
3. Zara Gumzej, JK Uskok Zadar

Otv.prv. Grada Poreča - JK Horizont, Poreč (25.-26.07.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč 
2. Frane Grego, JK Val Crikvenica
3. Filip Bričević, JK Galeb Kostrena
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč 
2. Monika Brčić, JK Horizont Poreč 
3. Lin Pletikos, JK Burja Izola

Kriterijska regata - Špinut, Split (04.07.-05.07.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
2. Mario Novak, JK Split Split
3. Duje Fržop , JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK SV.Ivan K.Lukšić 
2. Sandra Lulić, JK Mornar Split  
3. Ema Slapničar, JK Split Split

Krčka regata, Krk (04.07.-05.07.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Karlo Car, JK Val Crikvenica 
2. Filip Baričević, JK Galeb Kostrena
3. Ivan Vlahinić, JK Vihor Baška
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Mara Žužić, JK Plav Krk 
3. Iva Vlahinić, JK Vihor Baška

Regata MFD 2009 , Šibenik (29.06.-30.06.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Mandić , JK Labud Split 
2. Marin Desabota , JK Val Šibenik
3. Lovre Mafrat, JK Uskok Zadar
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2. Pjerina Baturina, JK Trogir 
3. Lora Burzić, JK Val Šibenik

Rabačka regata, Rabac (13.06.-14.06.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mateo Pavinčić - JK Opatija 
2. Paolo Grgorinić - JK Vega Pula
3. Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Monika Brčić - JK Horizont Poreč
2. Lin Pletikos - JK Burja Izola 
3. Rene Starić - JK Horizont Poreč

Regata Sv.Vida, Rijeka (30.05.-31.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
2. Mateo Pavinčić - JK Opatija 
3. Frane Grego - JK Val Crikvenica
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Anja Hemelitz - JK Opatija
2. Rene Starić - JK Horizont Poreč  
3. Monika Brčić - JK Horizont Poreč

Mem. Antolić-Česić, Pula (22.05.-24.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2. Marko Radman - JK Izola
3. Duje Fržop - JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić - JK Split Split
2. Rene Starić - JK Horizont Poreč  
3. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 

Regata Sv. Dujam - Split (08.05.-10.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2. Lota Copić - JK Split Split
3. Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić - JK Split Split
2. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
3. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 

Regata Split 1700 - Split (01.05.-03.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
2. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana
3. Jure Fržop - JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
2. Anja Hemelitz - JK Opatija 
3. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar

Otvoreno prvenstvo Hrvatske 2009 - Šibenik (13.-17.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2. Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
3. Duje Fržop - JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić - JK Split Split
2. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
3. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana

Kup Vitrenjaka 2009 - Zadar (03.-05.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2. Duje Fržop - JK Žal Betina
3. Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
2. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana
3. Anja Hemelitz - JK Opatija

Mem. B.Tudor 2009 - KRK (27.-29.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1 .Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2. Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
3. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar 
2. Lota Copić - JK Split Split
3. Helena Purić - JK Plav Krk

15. Zagrebačka proljetna regata - Zagreb (21.-22.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Jure Medved - Ranca Ptuj (SLO) 
2. Vid Lah - Ranca Ptuj (SLO)
3. Ivan Novak - JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Marija Mikić -JK Jugo M.Lošinj
2. Nika Fazlić - JK Jugo M.Lošinj 
3. Karla Šavar - JK Sv.Nikola Zagreb

Crikvenička regata 2009 - Crikvenica (06.-08.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar 
2. Duje Fržop - JK Žal Betina
3. Lota Copić - JK Split Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić - JK Split Split
2. Anja Hemelitz - JK Opatija 
3. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana

Otvoreno prv. Splita - Split (28.02.-01-03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
2. Jure Fržop - JK Žal Betina
3. Luka Matić - JK Sv.Ivan K.Lukšić
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
2. Lota Copić - JK Split Split
3. Ana Zelić - JK Sv.Ivan K.Lukšć

Memorijal Z.Pečenković - Pula  ( 28.02.-01-03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovant Pech - (HUN)
2. Rene Starić - JK Horizont Poreč
3. Dorottya Eloehazi - (HUN)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić - JK Horizont Poreč 
2. Dorottya Eloehazi - (HUN)
3. Monika Brčić - JK Horizont Poreč

Karneval kup 2009 - Opatija  (20.-22.02.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Bartol Komadina - JK Jugo M.Lošinj
2. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar
3. Jure Fržop - JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić - JK Split Split
2. Anja Hemelitz - JK Opatija 
3. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana

Kup Kairos 2009  - Trogir  (14.-15.02.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Jure Fržop - JK Žal Betina
2. Lovro Strihić - JK Uskok Zadar
3. Lota Copić - JK Split Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić - JK Split Split
2. Nikolina Prtenjača - JK Tramontana 
3. Antonela Kačan - JK Uskok Zadar