Rezultati u 2010.

Sv.Nikola 2010 JK Vega Pula (03.-05.12.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2. Asil Orgen (TUR)
3. Maximilian Kuestner (ITA)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Fransecca Bergamo (ITA)
2. Giulia Sarti (ITA)
3. Lota Copić , JK Split Split

Kup Sv.Krševana, JK Uskok (20.-21.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop, JK Žal Betina
2. Lovre Marfat, JK Uskok Zadar
3. Šime Sorić, JK Uskok Zadar
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić , JK Split Split
2. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3. Tina Gizdić, JK Marina Kaštela

12. Kup Lošinja, JK Jugo Mali Lošinj (05.-07.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Luka Matić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
2. Mateo Pavinčić , JK Opatija
3. Duje Fržop, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić , JK Split Split
2. Angela d.Vitturi , JK Split
3. Ana Zelić , JK Sv.Ivan Kaštel L.

5. Kup Primoštena, JK Primošten (23.-24.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Radačić, JK Trogir
2. Marin Desabota, JK Val Šibenik
3. Marin Mandić, JK Labud Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
2. Pjerina Buterina, JK Trogir
3. Mia Kazoti, JK Trogir

Dubrovačka regata, JK Orsan Dubrovnik (08.-10.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2. Ante Burić, JK Split Split
3. Marin Desabota, JK Val Šibenik
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić , JK Split Split
2. Lin Pletikos , JK Burje Izola ( SLO )
3. Ana Zelić , JK Sv.Ivan Kaštel L.

22. Kepertov memorijal (25.-26.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marko Žužić, JK Plav Krk
2. Ivan Didović, YC Zagreb
3. Karla Šavar, YC Zagreb
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Karla Šavar, YC Zagreb
2. Ana Jelčić , YC Zagreb
3. Iva Božičević, YC Zagreb

Rabačka regata, JK Kvarner Rabac (25.-26.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Toni Vrščaj, WSC Črnomej (SLO)
2. Karlo Car, JD Val Crikvenica
3. Deni Marinović, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Nora Glušić, JK Vega Pula
3. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška

III Mem. Aldo Prodan, JK Maestral Rovinj (18-19.09.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Peter Pelin, JK MIPC Ljubljana(SLO)
2. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3. Marin Desabota, JK Val Šibenik
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč
2. Lin Pletikos , JK Burje Izola ( SLO )
3. Lucija Laković, JK Horizont Poreč

Prvenstvo Hrvatske - optimist do 12 / JD Val Crikvenica

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Dominik Perković, JK Labud Split
2. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3. Stipe Gašpić, JK Split Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Katarina Brkić , JK Uskok Zadar
2. Eva Žužić, JK Plav Krk
3. Mia Kazoti, JK Trogir

Tramontana Kup 2010 (28.-29.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Duje Fržop, JK Žal Betina
3. Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nađa Tomašević, JK Split Spit
2. Mara Žužić, JK Plav Krk
3. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška

IODA EUROPEAN TR CHAMPIONSHIP
CRO Opti Team
Luka Matić
Mateo Pavinčić
Mikele Rusnjak
Anja Hamerlitz
Rene Starić
==============
Trener : Damir Nakrst

  Hrvatska je Prvak Evrope u Team Race-u !!! 
Rezultati

35. Betinska regata (21.-22.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lota Copić , JK Split Split
2. Ante Burić , JK Split Split
3. Luka Matić , JK Sv.Ivan , Kaštel L.
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić , JK Split Split
2. Ana Zelić , JK Sv.Ivan Kaštel L.
3. Nađa Tomašević, JK Split Split

Dani Grada Crikvenice 2010, JD Val Crikvenica (14.-15.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Filip Car, JD Val Crikvenica
2. Marko Žužić, JK Plav Krk
3. Karlo Car, JD Val Crikvenica
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Leonora Fugušić, JD Val Crikvenica
2. Mare Milić, JK Horizont Poreč
3. Marina Mrvos, JK Horizont Poreč

Sv. Roko 2010, JK Sv Filip i Jakov (31.07.-01.08.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Duje Fržop, JK Žal Betina
3. Mario Novak, JK Split Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, Jk Split Split
2. Nađa Tomašević, JK Split Split
3. Anđela De Micheči V., JK Split Split

Prvenstvo Grada Poreča 2010 (24.-25.07.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Mateo Pavinčić, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč
2. Jana Germini JK Cupa Trieste ( ITA)
3. Lucija Laković , JK Horizont Poreč

 

   EVROPSKO PRVENSTVO  
02.-10.08.2010.
Kamien Pomorski , Poljska

Rezultati

 

 

Krčka regata  - JK Plav (03.-04.07.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Karlo Car, JK Val Crikvenica
2. Nika Fazlić , JK Jugo M.Lošinj
3. Frane Grego, Jk Galeb Kostrena
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić , JK Jugo M.Lošinj
2. Mara Žužić, JK Plav Krk
3. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška

Regata MFD ,JK Val Šibenik (26.-27.06)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Mario Novak, JK Split Split
3. Filip Stevanović - JK Horizont Poreč
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Anđela Demicheli V. - JK Split
3. Nađa Tomašević , JK Split

Špinutska regata (19.-20.06)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Mario Novak, JK Split Split
3. Anđela Demicheli V. - JK Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Anđela Demicheli V. - JK Split
3. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.

18. Velika nagrada grada Zagreba (05.-06.06.) YC Zagreb

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mateo Pavinčić, JK Opatija
2. Anja Hamerlitz, JK Opatija
3. Paulao Mavričić, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Anja Hamerlitz, JK Opatija
2. Mara Žužić, JK Plav Krk
3. Nika Fazlić, Jk Jugo M.Lošinj

Biograd Kup 2010., YC Biograd (05.-06.06.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Šime Sorić, JK Uskok, Zadar
2. Lovre Merfat, JK Uskok Zadar
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2. Katarina Brkić, JK Uskok Zadar
3. Mia Kazoti, JK Trogir

Omišaljska reagata, JK Pesja Omišalj (05.-06.06.)
 
Rezultati

Mem. Antolić-Česić - JK Uljanik P. (21.05.-23.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Petar Janežić , MPC , ( SLO )
2. Marin Mandić, JK Labud Split
3. Liam Orel, JK Jadro Koper ( SLO)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Anja Hamerlitz, JK Opatija
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar

Regata Sv.Dujma 2010 - JK Mornar (07.05.-09.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop, JK Žal Betina
2. Lota Copić, JK Split Split
3. Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
3. Anja Hamerlitz, JK Opatija

Regata Split 1700 - JK Split (30.04.-02.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Frane Grego, JK Galeb Kostrena 
3. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Anja Hamerlitz, JK Opatija
3. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.

16. zagrebačka proljetna  (17.04.-18.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Nika Fazlić, JK Jugo, M.Lošinj
2. Ivan Didović, YC Zagreb 
3. Marko Žužić, JK Plav Krk
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo, M.Lošinj
2. Sara Saganić. JK Jugo, M.Lošinj
3. Karla Šavar, YC Zagreb

Prvenstvo Hrvatske - ekipno ( 10.-11.4.2010.)
1. JK Split Split
2. JK Horizont Poreč
3. JK Galeb Kostrena


Otvoreno prvenstvo Hrvatske - JK Split (05.04.-09.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop, JK Žal Betina
2. Maks Vrščaj, WSC Črnomej (SLO) 
3. Mikele Rusnjak, JK Horizont, Poreč
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
3. Anja Hamerlitz, JK Opatija

7. Memorijal B.Tudo - JK Plav Krk (26.03.-28.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Maks Vrščaj, WSC Črnomej (SLO)
2. Marko Radman, JK Izola ( SLO ) 
3. Jonatan Vadnai, BYC (HUN)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lara Poljsak, JK Pirat Portorož (SLO)
2. Lin Pletikos , JK Burja Izola (SLO)
3. Rene Starić, JK Horizont Poreč

Solaris Kup 2010 - JK Val Šibenik (19.03.-21.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Mario Novak, JK Split Split 
3. Duje Fržop, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split Split
2. Anja Hamerlitz, JK Opatija
3. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.

Otv.prv. Splita 2010 - JK Split (06.03.-07.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Luka Matić, JK Sv.Ivan , K.Lukšić 
3. Ana Zelić, JK Sv.Ivan, K.Lukšić
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan, K.Lukšić
2. Sandra Lulić, JK Mornar Split
3. Snježana Lulić, JK Mornar Split

Mem.Z.Pečenković - JK Vega (27.02.-28.02.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Antonio Perković, JK Vega Pula
2. Maks Vrscaj, WSC Črnomelj 
3. Matjaž Puh, JK Pirat Portorož
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Rene Starić, JK Horizont Poreč
2. Dorothia Elohazi, BYC Hungary
3. Lin Pletikos, JK Burja Izola

Karneval Kup 2010 - JK Opatija (19.02.-21.02.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop , JK Žal Betina
2. Luka Matić, JK Sv.Ivan , K.Lukšić 
3. Lota Copić, JK Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lota Copić, JK Split
2. Anja Hemerlitz, JK Opatija
3. Anđela De Micheli V., JK Split

Kup Kairos 2010. - JK Trogir (13.02.-14.02.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Miro Bilić, JK Split  
2. Marin Radačić, JK Trogir  
3. Mario Novak, JK Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, Jk Uskok Zadar
2. Ena Begović . JK Delfin Tivat ( MNe) 
3. Tina Gizdić, JK Marina Kaštela