Rezultati u 2011.

35. Novogodišnja regata, JK Zvir Hvar (28.-30.12.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Martin Mikkola, EPS ( FIN )
3. Martin Peternej, JK Jadro Koper(SLO)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
3. Karla Šavar, YC Zagreb

Sv. Nikola 2011, JK Vega Pula (09.-11.12.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Francesca Bergamo, STV (ITA)
2. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3. Petar Lin Janežić, MIPC (SLO)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Francesca Bergamo, STV (ITA)
2. Maria Turin, JK Pirat (SLO)
3. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj

ACI Optimist Kup , YC Croatia Ičići (03.-04.12.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Marko Gačić, JK Opatija
3. Andre Venturini, JK Galeb Kostrena
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Karla Šavara, YC Zagreb
2. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
3. Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica

Regata Sv. Krševana , JK Uskok Zadar (19.- 20.11.

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Duje Fržop, JK Žal Betina
3. Marin Radačić, JK Trogir
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3. Nina Škopac, JK Horizont Poreč

13. Kup Lošinja, JK Jugo Mali Lošinj (04.- 06.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Zsombor Gyapjas , BYC (HUN)
2. Joško Galović, JK Istra Lovran
3. Duje Fržop, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Francesca Bergamo, S.TDV ( ITA)
2. Maria V. Marchesini, SV Barcola (ITA)
3. Nađa Tomašević, JK Split Split

23. Keprtov memorijal ,YC Zagreb (29.- 30.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Filip Car, JD Val Crikvenica
3. Marko Vuksanović, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Karla Šavar, YC Zagreb
2. Mara Žužić, JK Plav Krk
3. Eva Žužić, JK Plav Krk

Kup Primoštena 2011, JK Primošten (22.- 23.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Luka Rožić, JK Trogir
3. Marko Smolić, JK Val Šibenik
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Mia Kazoti, JK Trogir
2. Lana Husić, JK Trogir
3. Sunčica Bakotin, JK Marina Kaštela

Kostrenska regata 2011, JK Galeb Kostrena (22.- 23.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Marko Gačić, JK Opatija
3. Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
2. Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica
3. Eva Žužić, JK Plav Krk

Dubrovačka regata 2011, JK Orsan Dubrovnik (07.- 09.10.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Joško Galović, JK Istra Lovran
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lucija Laković, JK Horizont Poreč
2. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3. Palma Čargo, JK Mornar Split

Mrduja OptimistKup 2011, JK Labud Split (30.9.- 02.10.11.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marko Žužić, JK Horizont Poreč
2. Marin Desabota, JK Val Šibenik
3. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Lucija Laković, JK Horizont Poreč
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar

Rabačka regata 2011, JK Kvarner Rabac (24.-25.09.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marko Gačić, JK Opatija
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Toni Vrščaj, WSC Čnomej ( SLO )
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
3. Nora Glušić, JK Vega Pula

Mem. A.Prodan 2011, JK Maestral Rovinj (17.-18.09.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3. Alberto Perković, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Nora Glušić, JK Vega Pula
3. Sara Mujesić, JK Vega Pula

Prvenstvo Hrvatske - optimist do 12 / JK Trogir, Trogir

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Lovre Marfat, JK Uskok Zadar
2. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica 
3.
Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
2. Jana Jelčić , YC Zagreb
3. Hana Dragojević, JK Zenta Split

Porečki delfin 2011, JK Horizont Poreč (03.-04.09.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Peter Janežić, JK Mipc (SLO)
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Jana Germani, JK Jadro Koper (SLO)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Jana Germani, JK Jadro Koper (SLO)
2. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
3. Lucija Laković, JK Horizont Poreč

Tramontana Kup 2011, JK Tramontana (27.-28.08.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Toni Vrščaj, WSC Čnomej (SLO)
2. Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
3. Marin Mandić, JK Labud Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
2. Karmen Perković, JK Labud Split
3. Lucie Keblova , CYK Praha (CZE)

Dani grada Crikvenice, JD Val Crikvenica (13.-14.08.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Filip Car, JD Val Crikvenica
3. Mateo Pavinčić, JK Opatija Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica
2. Tea Manestar, JD Val Crikvenica
3. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška

36. Betinska regata , JK Žal Betina,  (13.-14.08.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Marin Radačić, JK Trogir Trogir
3. Duje Fržop, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nađa Tomašević, JK Split Split
2. Karmen Perković, JK Labud Split
3. Ivona Ercegovac, Jk Split Split

Otv.prvenstvo IŽ, IŽ & JK Maestral Rovinj, (6.-7.08.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mikele Rušnjak, JK Horizont Poreč
2. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
3. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nora Glušić, JK Vega Pula
2. Lucija Laković, JK Horizont Poreč
3. Mare Milić, JK Horizont Poreč

Regata Sv.Roko , JK Sv.F i J ,  ( 6.-7.08.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marin Desabota, JK Val Šibenik
2. Duje Fržop, JK Žal Betina
3. Ante Jušić, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Živna Veronivka, CZE
2. Karmen Perković, JK Labud Split
3. Katarina Brkić, JK Uskok Zadar

Prvenstvo Grada Poreča 2011. JK Horizont ( 23.-24.07.)

Rezultati


Otvoreno Evropsko prvenstvo, Tavira POR (2.-9.7.2011.)  

Rezultati - BOYS  
                - GIRLS

PLASMAN - DJEČACI
28. Mateo Pavinčić
41. Marin Desabota
77. Ante Burić
125. Marin Radačić
 
PLASMAN DJEVOJČICE:
32. Ana Zelić
52. Rene Starić
55. Matija Biloglav

Regata MDF 2011, JK Val Šibenik ( 2.-3.07.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop, JK Žal Betina
2. Stipe Gašpić, JK Split Split
3. Ante Jušić, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nađa Tomašević, JK Split Split
2. Ivona Ercegovac, JK Split Split
3. Bruna Ercegovac , JK Split Split

Krčka regata 2011, JK Plav Krk (2.-3.07.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Ivan Vlahinić, SD Vihor Baška
3. Marko Gačić, JK Opatija Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
2. Iva Vlahinić , SD Vihor Baška
3. Leonarda Fugušić, JD Val Crikvenica

Otvoreno prvenstvo Hrvatske, JK Mornar Split ( 21.-24.06.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Toni Vrščaj, WSC Čnomej ( SLO )
2. Miro Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
3. Duje Fržop, JK Žal Betina
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel Lukšić
2. Jana Germani, JK Jadro Kopar ( SLO)
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar

Regata Sv.Vida 2011, JK 3.maj Rijeka ( 28.-29.05.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mateo Pavinčić, JK Opatija
2. Joško Galović, JK Istra Lovran
3. Paolo Mavričić, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Mara Žužić, JK Plav Krk
2. Iva Vlahinić , SD Vihor Baška
3. Eva Žužić, JK Plav Krk

Regata Grada Umaga, JK Histria Umag ( 07.-08.05.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Aleks Kolić, JK Uljanik P.
2. Pietro Osvaldini, TPK Sirena - ITA
3. Tin Gmitrović, JK Horizont Poreč
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Mare Milić, JK Horizont Poreč
2. Sara Mujesić, JK Horizont Poreč
3. Ulika  Ivančić , JK Horizont Poreč

Regata Sv.Dujma 2011, JK Mornar Split ( 06.-08.05.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mikele Rusnjak, JK Horizont Poreč
2. Ante Burić, JK Split Split
3. Joško Galović, JK Istra Lovran
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
2. Anđela Demichelli V.,JK Split
3. Rene Starić, JK Horizont Poreč

Split 1700, JK Split Split ( 29.04.-01.05.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop, JK Žal Betina
2. Marin Radačić, JK Trogir
3. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan Kaštel L.
2. Tina Gizdić, JK Marina Kaštela
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar

19.Velika nagrada Zagreba, YC Zagreb ( 16.-17.04.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mateo Pavinčić, JK Opatija
2. Mara Žužić, JK Plav Krk
3. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Mara Žužić, JK Plav Krk
2. Nika Fazlić, JK Jugo M.Lošinj
3. Karla Šavar, YC Zagreb

Solaris Kup 2011, JK Val Šibenik ( 01.-03.04.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Duje Fržop, JK Žal Betina
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Marin Radačić, JK Trogir
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan KAštel L.
2. Lin Pletikos , Jk Burje Izola ( SLO )
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar

Crikvenička regata, JD Val Crikvenica ( 25.-27.03.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mikele Rusnjak, JK Horizont Poreč
2. Marin Rogošić, JK Mornar Split
3. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan KAštel L.
2. Rene Starić, JK Horizont Poreč
3. Lucija Laković, JK Horizont Poreč

17. Zagrebačka proljetna, JK Sv.Nikola ( 19.-20.03.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mara Žužić, JK Plav Krk
2. Joško Galović, JK Istra Lovran
3. Paolo Mavričić, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Mara Žužić, JK Plav Krk
2. Nika Fazlić, JK Jugo , Mali Lošinj
3. Karla Šavar , YC Zagreb

5. Memorijal Z.Pečenković, JK Vega ( 26.-27.02.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Peter Janežić, JK MIPC (SLO)
2. Maria V. Marchesini, SVBG (ITA)
3. Matija Prpić, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Maria V. Marchesini, SVBG (ITA)
2. Ilaria Rochelli , SVBG (ITA)
3. Nika Fazlić, JK Jugo, Mali Lošinj

Karneval Kup 2011, JK Opatija ( 18.-20.02.2011.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mateo Pavinčić, JK Opatija
2. Paolo Mavrinčić, JK Opatija
3. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Ana Zelić, JK Sv.Ivan, Kaštel L.
2. Lin Pletikos, JK Burja Izola
3. Rene Starić, JK Horizont Poreč