Rezultati u 2012.

Otvoreno prvenstvo Hrvatske, JK Zvir Hvar (28.-31.12.)

Rezultati


Regata Sv.Nikole 2012, JK Vega Pula  (06.-09.12)

Result_gold
Result_ silver
Result _bronze


Trofej Zente 2012., JK Zenta Split  (08.-09.12.)

Rezultati 


ACI Optimist Kup, YC Croatia Ičići  (01.-02.12.)

Rezultati 


Kup Sv. Krševana, JK Uskok Zadar (17.-18.11.)

Rezultati 


Kup Lošinja 2012, JK Jugo, Mali Lošinj (08.-11.11.)

Rez_žut

Rez_plavi


24.  Kepertov memorijal, YC Zagreb  (27.-28.10.)

Rezultati 


7. Kup Primoštena, JK Primošten  (20.-21.10.)

Rezultati


Mrduja Optimist Kup 2012, JK Labud Split (30.09. - 02.10.)

Rezultati


Rabačka regata 2012, JK Kvarner Rabac  (22.-23.09.)

Rezultati


Tramontana Kup 2012, JK Tramontana  (08.-09.09.)

Rezultati


Porečki delfin 2012, JK Horizont Poreč (08.-09.09.)

Rezultati


Prvenstvo Hrvatske - optimist do 12 / JK Histira Umag

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Mare Milić, JK Horizont Poreč
2. Nina Škopac, JK Horizont Poreč
3. Božidar Golubić, JK Split
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Mare Milić, JK Horizont Poreč
2. Nina Škopac, JK Horizont Poreč
2. Ivona Ercegovac, JK Split

37. Betinska regata, JK Žal betina  (11.-12.08.)

Rezultati

 


Regata Sv.Roko 2012, JK Sv. F i J.  (04.-05.08.)

Rezultati


Otv. prv. IŽ , JK MAestral Rovinj (04.-05.08.)

Rezultati


Novljanska regata, JK Burin N.Vinodolski (28.-29.07.)

Rezultati


Otv. prv. grada Poreča, JK Horizoint Poreč (28.-29.07.)

Rezultati


Optimist World Championship 2012, DOM 

Rezultati 


Evropsko prvenstvo 2012, Lignano, ITA

Rezultati - BOYS  
               -  GIRLS


Špinutska regata 2012 , JK Špinut Split (07.-08.07.)

Rezultati


Krčka regata 2012 , JK Plav Krk (30.06.-01.07.)

Rezultati


Regata MFD 2012 , JK Val Šibenik (30.06.-01.07.)

Rezultati


Otv.prv.PGŽ , Regata Sv.Vida, JK 3.maj Rijeka ( 09.-10.06)

Rezultati


Memorijal Antolić Česić 2012, JK Uljanik P. Pula (25.-27.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Pavle Živanović, JK Opatija
3. Paolo Grgorinić , JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2. Jana Jelčić, YC Zagreb
3. Karla Šavar, YC Zagreb

Corinthia Cup 2012, SD Vihor Baška, (12.-13.05.)

Rezultati


Regata grada Umaga 2012, JK Histria Umag (05.-06.05.)

Rezultati


Sv.Jelina - Dan grada 2012, JK Tijat Vodice (05.-06.05 )

Rezultati


Regata Sv.Dujma 2012, JK Mornar Split (04.-06.05.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marko Žužić, JK Horizont Poreč
2. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
3. Joško Galović, JK Istra Lovran
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lucija Laković, JK Horizont Poreč
2. Karla Šavar, YC Zagreb
3. Tina Gizdić, JK Marina Kaštela

Regata Split 1700, JK Split (26.-28.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Marin Desabota, JK Val Šibenik
3. Joško Galović, JK Istra Lovran
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2. Iva Vlahinić, SD Vihor Baška
3. Nađa Tomašević, JK Split

20.Velika nagrada Zagreba, YC Zagreb (20.-21.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Sven Djak, JD Val Crikvenica
2. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
3. Marin Radačić, JK Trogir
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Karla Šavar, YC Zagreb
2. Jana Jelčić, YC Zagreb
3. Mara Žužić, JK Plav Krk

Karneval Kup 2012, JK Opatija (13.-15.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Zsombor Gyapjas, BYC Hungary
2. Peter Janežić, JK MIPC SLO
3. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
2. Nikol Stankova, YC Lipno CZE
3. Jana Jelčić, YC Zagreb

3.Solaris Kup, JK Val Šibenik (05.-07.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Marko Žužić, JK Horizont Poreč
2. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
3. Sven Stevanović, JK Maestral Rovinj
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Karla Šavar, YC Zagreb
2. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar
3. Jana Jelčić, YC Zagreb

Mittel Europa Opti 2012, JK Histria Umag 31.03.-01.04.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Sebastian Cettul, Cupa (ITA)
2. Luca Carciotti , Cupa (ITA)
3. Leon Kalac, JK Kvarner Rabac
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Sara Mujesić , JK Vega Pula
2. Giorgia Sinigio, Cupa (ITA)
3. Nora Glušić , JK Vega Pula

Crikvenička regata_2012, JD Val Crikvenica (23.-25.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Leon Kljuš, JD Val Crikvenica
2. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
3. Ivo Ramić, JK Vega Pula
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Sara Mujesić , JK Vega Pula
2. Jana Jelčić, YC Zagreb
3. Matija Biloglav, JK Uskok Zadar

Mem.Aldo Prodan_2012, JK Maestral Rovinj (17.-18.03.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Paolo Grgorinić, JK Vega Pula
2. Mikele Rusnjak , Jk Horizont Poreč
3. Pavle Živanović, JK Opatija
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Lucija Laković, JK Horizont Poreč
2. Leonarda Fugošić, JD Val Crikvenica
3. Sara Mujesić, JK Vega Pula

6. Mem. Z.Pečenković, JK Vega Pula( 25.-26.02.)

Rezultati

TROJE NAJBOLJE PLASIRANIH:
1. Maria Vittoria MarchesiniSVBG (ITA)
2. Liam Orel, JK Jadro Koper (SLO)
3. Francesca Bergamo, Adriatico (ITA)
 
TRI NAJBOLJE DJEVOJČICE:
1. Maria Vittoria MarchesiniSVBG (ITA)
2. Francesca Bergamo, Adriatico (ITA)
3. Lara Poljsak, JD Pirat (SLO)

Svjetsko prvenstvo - New Zeland - 30.12.2011.- 10.01.2012